IT blijft het goed doen in de bioscoop met een looptijd van 2 uur en 15 minuten. Regisseur Andy Muschietti heeft tegen Yahoo verteld dat er een director’s cut onderweg is voor de Blu-ray-, DVD- en VOD release. Muschietti is wat dieper ingegaan op het extra beeldmateriaal. Hij zei:
Hij vertelde ook nog wat over een uitgebreide scène in de steengroeve:
After the spitting contest it escalates into something that is completely weird and irrelevant to the scene but is so funny. Jack Grazer, who plays Eddie, does something that is completely bonkers.
Een uitgebreidere versie van IT ziet ondergetekende met goede ogen tegemoet, want ondanks het feit dat de film langer dan 2 uur duurt heb ik het gevoel dat er veel meer in zat. Nog even afwachten, want IT zal het nog wel even goed blijven doen in de bios.